CENTRUM AKTYWNOŚCI LOKALNEJ - ZESPÓŁ I

 
  

ŚLADAMI HISTORII I TRADYCJI WAŁBRZYCHA

(28.09.2010 r.)

W dniu 24 września 2010 r. odbyły się działania środowiskowe pod hasłem „Śladami historii i tradycji Wałbrzycha” w ramach projektu systemowego Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wałbrzychu „Od bierności do aktywności” zorganizowane przez pracowników ZPS1.

więcej ...ŚLADAMI HISTORII I TRADYCJI WAŁBRZYCHA


FESTYN „KORZENIE RODZINNE”

(08.09.2010 r.)

W dniu 4 września 2010 r. na terenie boiska po byłej szkole podstawowej w dzielnicy Lubiechów odbył się Festyn Edukacyjno - Integracyjny pt. „Korzenie rodzinne”. Festyn został zorganizowany wspólnie przez pracowników ZPS 1, Radę Wspólnoty Samorządowej dzielnicy Lubiechów w ramach prowadzonych działań środowiskowych w projekcie systemowym Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wałbrzychu „Od bierności do aktywności”.

więcej ...FESTYN KORZENIE RODZINNE


DZIAŁANIA ŚRODOWISKOWE - LUBIECHÓW

(08.09.2010 r.)

W ramach działań środowiskowych pracownicy ZPS 1 w porozumieniu z Radą Wspólnoty Samorządowej dzielnicy Lubiechów oraz beneficjentami projektu „Od bierności do aktywności” zorganizowali akcję malowania wyposażenia placu zabaw.

więcej ...DZIAŁANIA ŚRODOWISKOWE - LUBIECHÓW


FESTYN „BEZPIECZNE WAKACJE”

(16.06.2010 r.)

W dniu 12 czerwca 2010 r. na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 30 odbył się Festyn Edukacyjno-Integracyjny pt. „Bezpieczne Wakacje”. Festyn został zorganizowany wspólnie przez pracowników ZPS 1, Publiczną Szkołę Podstawową nr 30, Gminny Zespół Szkół nr 2 i Wspólnotę Samorządową dzielnicy Stary Zdrój w ramach prowadzonych działań środowiskowych w projekcie systemowym Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wałbrzychu „Od bierności do aktywności”.

więcej ...FESTYN BEZPIECZNE WAKACJE


MALOWANIE

(16.06.2010 r.)

W ramach działań środowiskowych pracownicy ZPS 1 w porozumieniu z Publiczną Szkołą Podstawową nr 30 oraz beneficjentami projektu „Od bierności do aktywności” zorganizowali akcję malowania ogrodzenia szkoły.

więcej ...MALOWANIE


OPOWIEŚĆ WIGILIJNA

(15.12.2009 r.)

W dniu 28.11.2009 r. w Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu odbyło się przedstawienie pt. „Opowieść Wigilijna” zorganizowane przez Zespół Pracy Socjalnej nr 1 w ramach projektu „Od bierności do aktywności”. Uczestnikami imprezy byli beneficjenci projektu i ich rodziny.

więcej ...OPOWIEŚĆ WIGILIJNA


ŚLADAMI HISTORII ZAMKU KSIĄŻ

(05.11.2009 r.)

W ramach działań środowiskowych w dniu 23.10.2009 r. Zespół Pracy Socjalnej nr 1 zorganizował wycieczkę edukacyjno - integracyjną pod hasłem „Śladami historii Zamku Książ” dla beneficjentów projektu „Od bierności do aktywności” oraz ich rodzin.

więcej ...ŚLADAMI HISTORII ZAMKU KSIĄŻ


FESTYN INTEGRACYJNY

(24.09.2009 r.)

Festyn integracyjny zorganizowany został wspólnie przez pracowników ZPS 1 i Wspólnotę Samorządową Mieszkańców dzielnicy Szczawienko, w dniu 5 września 2009 r. przy ul. Wrocławskiej 115a w Wałbrzychu, w ramach prowadzonych działań środowiskowych w projekcie systemowym Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wałbrzychu „Od bierności do aktywności”.

więcej ...FESTYN INTEGRACYJNY


DZIAŁANIA NA RZECZ POPRAWY ESTETYKI MIEJSCA ZAMIESZKANIA

(24.09.2009 r.)

W ramach działań środowiskowych pracownicy ZPS 1 zorganizował w porozumieniu z Gminą Wałbrzych, Wałbrzyska Wspólnotą Samorządową Dzielnicy Szczawienko, Domem Dziecka „Rodzinka” oraz beneficjentami projektu „Od bierności do aktywności”, akcję sadzenia drzewek i krzewów oraz porządkowanie terenu.

więcej ...DZIAŁANIA NA RZECZ POPRAWY ESTETYKI MIEJSCA ZAMIESZKANIA


ZRÓBMY COŚ DLA SIEBIE I DLA NASZYCH SPOŁECZNOŚCI

(24.09.2009 r.)

W dniu 22 sierpnia 2009 r. w dzielnicy Lubiechów na boisku przy dawnej szkole podstawowej odbyła się akcja społeczna zorganizowana w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej „aktywne społeczności”. Organizatorem działań byli mieszkańcy dzielnicy Lubiechów, działacze Wspólnoty Samorządowej dzielnicy, pracownicy Świetlicy Środowiskowej wspierani przez pracowników ZPS 1 Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

więcej ...ZRÓBMY COŚ DLA SIEBIE I DLA NASZYCH SPOŁECZNOŚCI


WYCIECZKA DO ZOO

(24.09.2009 r.)

W ramach realizacji projektu „Od bierności do aktywności” pracownicy ZPS 1 w dniu 1 sierpnia 2009 r. zorganizowali dla beneficjentów i ich dzieci wycieczkę do ZOO we Wrocławiu. W trakcie zwiedzania dzieci bardzo żywiołowo reagowały na widok zwierząt, były radosne i zainteresowane. Mniejsze dzieci zwiedzanie kontynuowały wożone na specjalnych wózkach, co stanowiło dodatkową atrakcję. Kolejnym punktem programu był posiłek w Mc Donald's. Wycieczka przebiegła w miłej atmosferze - widać to na zdjęciach.

więcej ...WYCIECZKA DO ZOO


KILKASET OSÓB SKORZYSTA Z POMOCY MIESZKAŃCA WYSP OWCZYCH

(12.12.2008 r.)

W wyniku nawiązanej współpracy pomiędzy pracownikami Zespołu Pracy Socjalnej nr 1, a radną Renatą Wierzbicką ponad siedem ton odzieży zostało rozdanych wśród mieszkańców dzielnic Wałbrzycha - Lubiechów, Szczawienko i Piaskowej Góry.

więcej ...KILKASET OSÓB SKORZYSTA Z POMOCY MIESZKAŃCA WYSP OWCZYCH


 

   |   strona główna  |  do góry