CENTRUM AKTYWNOŚCI LOKALNEJ - ZESPÓŁ V

 
  

SPRZĄTANIE WAŁBRZYCHA

(28.09.2010 r.)

Przy pięknej pogodzie mieszkańcy Śródmieścia oraz pracownicy socjalni Zespołu Pracy Socjalnej Nr 5 Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej aktywnie włączyli się w akcję sprzątanie świata - sprzątamy Wałbrzych, które odbyło się w dniu 11.09.2010 r. o godz. 1000 na placu, przy ul. Pługa i M. Konopnickiej.

więcej ...SPRZĄTANIE WAŁBRZYCHA


SPARTAKIADA RODZINNA

(13.09.2010 r.)

W dniu 9 września br. w sali Ośrodka Sportu i Rekreacji, przy Pl. Teatralnym odbyła się Spartakiada Rodzinna, zorganizowana w ramach projektu systemowego „Od bierności do aktywności” i podejmowanych działań na rzecz promocji integracji i aktywizacji środowiska lokalnego w celu przeciwdziałania negatywnym zachowaniom oraz kształtowania poczucia odpowiedzialności za swoje miejsce zamieszkania.

więcej ...SPARTAKIADA RODZINNA


„ZRÓBMY RAZEM TO I OWO A POWSTANIE PLAC NA NOWO”

(21.06.2010 r.)

W dniu 11 czerwca 2010 r., na skwerze przy ul. Piłsudskiego 11, w dzielnicy ŚRÓDMIEŚCIE, odbył się Rodzinny Piknik pn. „ZRÓBMY RAZEM TO I OWO A POWSTANIE PLAC NA NOWO”. Organizatorami pikniku, w ramach kampanii społeczno - edukacyjnej Czerwiec Aktywnych Społeczności, był Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej - Zespól Pracy Socjalnej Nr 5, Rada Wspólnoty Samorządowej Śródmieście, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 12 oraz liczni mieszkańcy Śródmieścia.

więcej ...ZRÓBMY RAZEM TO I OWO A POWSTANIE PLAC NA NOWO


 

   |   strona główna  |  do góry