Praca w PRL na zdjęciach sprzed lat – regionalny konkurs

Plakat konkursu dla seniorów "nasza praca w prl"

Nasza praca w PRL” – tak właśnie brzmi tytuł internetowej zabawy, która trwa jeszcze tylko do 12 stycznia. Do udziału zapraszamy wszystkie osoby, które ukończyły 50 lat i mieszkają na terenie województwa opolskiego lub dolnośląskiego.

Wyrusz z nami w sentymentalną podróż do minionych czasów PRL. Czasy, w których telefony na korbkę, maszyny do pisania i pierwsze ogromne komputery były na wagę złota, warte są dłuższej chwili refleksji. Podziel się z innymi fragmentem swojego życia zawodowego, które zostało uwiecznione na zdjęciach.

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie pod hasłem #NaszaPracawPRL, zapisz się przez formularz internetowy: https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-zachod-zgloszenie i prześlij w nim do trzech zdjęć lub skanów ze swojej pracy w PRL. Do konkursu może zgłosić Cię również inna osoba, jeśli wyrazisz na to zgodę.

Bawimy się w pełni bezpiecznie, bo wszystko rozgrywa się w Internecie.

Warto wziąć udział w konkursie, bo na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Możesz wygrać kurs komputerowy, telefony komórkowe, książki i gadżety. Co więcej, wszystkie zgłoszone do konkursu zdjęcia znajdą się w pokonkursowej wirtualnej galerii. To będzie niezwykły zbiór!

Zapraszamy do zabawy i czekamy na zgłoszenia do 12 stycznia. Więcej informacji oraz regulamin akcji znajdziesz na stronie konkursu: https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-zachod

Skip to content