Wakacje w Śródmieściu.

Nasze tegoroczne wakacje rozpoczęliśmy od wizyty w kinie. Luna to bajka, która urzekła i dzieci i dorosłych. Po skończonym seansie nie obyło się bez pamiątkowego zdjęcia.

Kolejny dzień spędziliśmy na świetlicy i wcale nie było nudno 😉 Zaczęliśmy od pracy plastycznej gdzie każdy z nas mógł puścić wodze fantazji. Resztę dnia spędziliśmy na świeżym powietrzu gdzie graliśmy w piłkę, skakaliśmy na skakance i bawiliśmy się w berka.

Następny dzień cały spędziliśmy w placówce na Podgórzu, gdzie rozpaliliśmy grilla i zorganizowaliśmy wspólne zabawny na świeżym powietrzu. Rozegraliśmy teleturniej koszykówki, badmintona oraz piłki nożnej. Po zjedzeniu kiełbasek osoby chętne skorzystały z zewnętrznej siłowni przy budynku. Na zakończenie dnia było wspólne śpiewanie, a także pamiątkowe zdjęcia.

Zakończyliśmy wyjściem na basen. Przed pływaniem porozmawialiśmy z ratownikiem jak prawidłowo poruszać się w wodzie tak, aby nikomu nic się nie stało. Zjeżdżalnie, jacuzzi czy basen ogólny to atrakcje, z których korzystaliśmy. W zdrowym ciele, zdrowy duch 😉 Po powrocie do placówki posililiśmy się jak zwykle pysznymi kanapkami.

 

Skip to content