Zaprojektuj kulturę z WOK!

Narodowe Centrum Kultury sfinansuje działania kulturalne w Wałbrzychu. Wałbrzyski Ośrodek Kultury z programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2021 otrzymał grant na działania w dwóch dzielnicach: Piaskowej Górze i Rusinowej.

Z tej okazji chcemy spotkać się z osobami, które działają aktywnie na terenie tych dzielnic. Zapraszamy na spotkanie online, na którym podyskutujemy w gronie osób, które lubią kulturę i które mają pomysły na to, jak sprawić aby było jej w tych dzielnicach jeszcze więcej. Podczas spotkania opowiemy o planowanym konkursie na inicjatywy lokalne – a w zamian chcemy się od Państwa dowiedzieć, kogo i w jaki sposób warto zaangażować w działania kulturalne. Spotkanie będzie miało formułę online i odbędzie się na platformie ZOOM. Osoby, które wyrażą chęć udziału, otrzymają link dostępu w dniu poprzedzającym spotkanie.

Na spotkanie dotyczące dzielnicy Piaskowa Góra zapraszamy we wtorek 13 kwietnia o godzinie 18:00.

Na spotkanie dotyczące dzielnicy Rusinowa zapraszamy w środę 14 kwietnia o godzinie 18:00.

Osoby chętne do wzięcia udziału w spotkaniach prosimy zgłosić się poprzez maila: joanna@wok.walbrzych.pl – prosimy podać swój telefon kontaktowy i dzielnicę.

Przypominamy również o możliwości wypełnienia ankiety, która pomoże w diagnozie działań kulturalnych w tych dzielnicach: https://forms.gle/sE63zEUUiP861cVb8 lub poprzez https://www.wok.walbrzych.pl/web/zaprojektuj-kulture-z-wok/

Skip to content