I Festiwal – “Uzależnieni od życia”

I FESTIWAL UZALEŻNIENI OD ŻYCIA 25-26.09.2023 r. Miejsce: Akademia Nauk Stosowanych, ul. Zamkowa 4, Wałbrzych, Szczegółowe informacje: www.mops.walbrzych.pl/festiwal, DZIEŃ PIERWSZY godz. 11:00 - 15:00 ORGANIZATOR wykłady panel dyskusyjny:“Jak pokochać życie,aby żyć zdrowiej i pełniej?”, DZIEŃ DRUGI godz. 14:00 - 18:00, warsztaty
konkursy wykład motywacyjny: “Gdy słabość staje się siłą”, GOŚĆ SPECJALNY Jerzy Górski - bohater filmu i książki "Najlepszy", ORGANIZATOR MOPS Wałbrzych, Patronat Prezydenta Miasta Wałbrzycha

 

Zapraszamy Państwa do udziału w Festiwalu Uzależnionych od życia!

To wyjątkowe i niecodzienne wydarzenie odbędzie się w dniach 25-26.09.2023 r. w Akademii Nauk Stosowanych Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu. Będzie to I edycja dwudniowego „Festiwalu Uzależnionych od Życia” organizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

Spotkanie ma niezwykle ważny cel społeczny – profilaktykę związaną z problemami alkoholowymi oraz z przeciwdziałaniem przemocy domowej. Zależy nam na pokazaniu i wyostrzeniu tego, co w życiu pozytywne, przedstawienie mieszkańcom Wałbrzycha sposobów radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

W pierwszy dzień Festiwalu odbędą się wykłady i rozmowy dotyczące zdrowia i profilaktyki, natomiast w drugi dzień – zajęcia praktyczne, warsztaty, gry i zabawy. Całość podsumowana zostanie wystąpieniem motywacyjnym oraz koncertem. Gościem specjalnym Festiwalu będzie Jerzy Górski – mistrz świata w podwójnym Ironmanie z 1990 roku oraz bohater książki i filmu „Najlepszy”. Poprowadzi rozmowę podsumowującą festiwal – udowodni i opowie o tym, jak słabość zamienić w wielką siłę. Spotkanie odbędzie się w auli głównej Akademii Nauk Stosowanych Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu – 26.09.2023 r. o godz. 17:00. Głównym Partnerem spotkania jest Fundacja “Polska Fala”.

Historia Jerzego Górskiego udowadnia, że do szczęścia potrzebne są cele, że nie ma rzeczy niemożliwych, ogranicza nas jedynie brak wiary w siebie. I do tej wiary w siebie chcielibyśmy zachęcić uczestników wydarzenia, porozmawiać z nimi o pokonywaniu słabości, o tym jak bardzo uzdrawiająca jest dla człowieka aktywność fizyczna, pasje, zainteresowania.

Wydarzenie jest BEZPŁATNE!

 

Więcej informacji:
Monika Wójtowicz:
tel. 663 885 982
e-mail: m.wojtowicz@mops.walbrzych.pl


Skip to content