Konkurs „Nie Piję, Nie Biorę, Nie Palę!”

Zaproszenie do wzięcia udziału

w konkursie „Nie Piję, Nie Biorę, Nie Palę!”

Dział Profilaktyki Uzależnień Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wałbrzychu serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie organizowanym w ramach kampanii „Nie piję, nie biorę, nie palę!”. Celem kampanii jest promocja zdrowego stylu życia ze szczególnym wskazaniem na szkodliwy wpływ używek (alkohol, papierosy, narkotyki). Konkurs polega na przygotowaniu przez uczniów przedstawienia teatralnego związanego z ww. tytułem kampanii.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w czerwcu podczas jednej z plenerowych imprez w Wałbrzychu. Każda zgłoszona grupa zaprezentuje swoje przedstawienie przed komisją. W skład komisji wchodzić będą: Dyrekcja i pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz przedstawiciele Urzędu Miejskiego.

Regulamin konkursu:

  • W przedstawieniu mogą wziąć udział osoby w trzech grupach wiekowych: wiek 7-11 lat, wiek 12 – 15 lat, wiek 16 – 18 lat

  • Liczba uczestników biorących udział w przedstawieniu wynosi maksimum 8

  • Czas trwania przedstawienia: 15 – 20 minut

  • Udział w konkursie należy zgłosić do dnia 23.03.2018r., w jednej z siedzib Działu Profilaktyki: Centrum Integracji Rodziny, ul. Grota – Roweckiego 3, 58-309 Wałbrzych; Centrum Aktywności Lokalnej ul. Mickiewicza 26/ lub pod nr telefonu: 746649470/74 645 86 59. Należy wtedy podać liczbę grup, które przygotowywały przedstawienie wraz z nazwiskami uczestników i opiekuna grupy. Na tej podstawie będzie ustalana kolejność wystąpień

  • Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas imprezy plenerowej, która będzie podsumowaniem kampanii „Nie piję, nie biorę, nie palę !”

  • Dla zwycięzców konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody – za 1, 2, 3 miejsce m. in. vouchery do kina, restauracji, escape roomu, karty podarunkowe, nagrody rzeczowe itp.

  • Zwycięska szkoła/świetlica otrzyma ekran tylnoprojekcyjny wraz z projektorem. W lokalnej prasie ukaże się artykuł wraz ze zdjęciem zwycięskiej placówki, natomiast w lokalnej telewizji ukaże się materiał z przedstawienia teatralnego.

  • Dla wszystkich osób biorących udział w konkursie przewidziany jest poczęstunek oraz mile spędzony czas podczas imprezy

  • Zgadzając się na uczestnictwo w konkursie, szkoła i wykonawcy jednocześnie zgadzają się na ich publikację i udostępnianie w ramach profilaktyki przeciwdziałania narkomanii, także w ramach kampanii „Nie piję, nie biorę, nie palę!”.

  • Wszelkie pytania dotyczące niniejszego konkursu prosimy kierować pod numerem telefonu: (74) 664 94 73/ (74) 645 86 59 lub osobiście w Centrum Integracji Rodziny przy ul. Grota – Roweckiego 3 i w Centrum Aktywności Lokalnej przy ul. Mickiewicza 26 w Wałbrzychu. Osoby do kontaktu: Joanna Zarzycka – Żyła i Agnieszka Maltz.

Skip to content