„Bezpieczny Parasol”

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wałbrzychu i Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia zapraszają do uczestnictwa w wydarzeniach zaplanowanych w Programie Osłonowym „ Bezpieczny Parasol”.

Wszystkie zaplanowane działania są bezpłatne i odbywają się w przestrzeni miejskiej. Informacja o miejscu i temacie wykładu plenerowego będzie ukazywać się na stronie fb Centrum Aktywności Lokalnej na kilka dni przed wydarzeniem. Na wszystkich uczestników czekają materiały edukacyjne i drobne upominki.

Zapraszamy
Osoba do kontaktu: Agnieszka Maltz tel. 74 645 86 59

Plakat posiada turkusowo-białe tło, na którym widnieje duża grafika przedstawiająca parasol. W grafikę wpisany jest duży napis „Bezpieczny Parasol”. Nieco niżej, mniejszą czcionką w kolorze czarnym i czerwonym opisano godziny i daty poszczególnych punktów programu. W stopce plakatu znajduje się informacja o finansowaniu przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej oraz logotypy Gminy Wałbrzych, MOPS Wałbrzych, Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej, Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia w Wałbrzychu oraz Działu Profilaktyki
Skip to content