MOBILNY bilet okresowy

Szybki i prosty zakup biletów przez zbiletem.pl

Zbiletem.pl to bardzo intuicyjna i prosta aplikacja do zakupu biletów jednorazowych i okresowych przez telefon. Koniec z szukaniem biletomatów, koniec z kolejkami do kas biletowych i kasowaniem biletów. Oszczędzasz czas, zyskujesz spokój i cieszysz się wygodą, bo Twój bilet czeka spokojnie w aplikacji.

Od czego zacząć?

Pobierz aplikację zbiletem.pl ze sklepu Play lub Appstore

Następnie zaloguj się do niej swoim numerem telefonu a po wpisaniu kodu SMS otrzymasz dostęp do całej bazy biletów, w tym w Wałbrzychu.

Jak kupić bilet jednorazowy?

Bardzo prosto! Wybierz swój bilet a następnie dogodną metodę płatności – portfel lub Blik. Po zakupie biletu – ląduje on na ekranie głównym i staje się od razu aktywny – nie musisz go nigdzie kasować. Najlepiej więc kupić bilet przed wejściem do autobusu czy tramwaju.

Na bilecie pojawi się informacja jak długo jest ważny a na kilka minut przed jego wygaśnięciem – aplikacja poinformuje Cię, że jego aktywność właśnie dobiega końca.

Czy mogę kupić bilet okresowy przez zbiletem.pl?

Jasne, że tak! Cały proces trwa kilka chwil, a dane jakie od Ciebie potrzebujemy to: adres mailowy i numer telefonu. Po uzupełnieniu danych, wybierz od kiedy Twój bilet ma być aktywny a następnie preferowaną metodę płatności. Twój bilet okresowy będzie czekał w aplikacji. Po wejściu w bilet zobaczysz kod QR, który jest niezbędny przy kontroli. Sprawdzisz także, jak długo bilet jest jeszcze ważny.

I już! Żadnych zbędnych formalności, żadnych reklam. Jeśli stawiasz na wygodę i funkcjonalność – zbiletem.pl to aplikacja stworzona dla Ciebie. Sprawdź sam, a jesteśmy pewni, że zostaniesz z nami na dłużej!

Zbiletem.pl to bardzo intuicyjna i prosta aplikacja do zakupu biletów jednorazowych i okresowych przez telefon. Oszczędzasz czas, zyskujesz spokój i cieszysz się wygodą, bo Twój bilet czeka spokojnie w aplikacji.

Wystarczy pobrać aplikację, zalogować się numerem telefonu i wybrać odpowiedni bilet.

Nie trać czasu na bilety papierowe, które szybko się gubią. Od tej pory masz swój prywatny biletomat w kieszeni, zawsze przy sobie!

Skip to content