NOWA FORMA ZAJĘĆ DLA DZIECI !!!

Świetlice ZPWD podczas zaistniałej sytuacji epidemiologicznej działają na zasadzie pomocy zdalnej. Pomoc zdalną kierujemy w większej mierze do dzieci, podopiecznych naszych świetlic. Jednakże cieszymy się również dużym zainteresowaniem wśród rodziców. Rodzice i dzieci mogą dzwonić, pisać do wychowawców z prośbą o pomoc w odrabianiu prac domowych, w całym zdalnym nauczaniu.

Każdego dnia będziemy zamieszczali różnorodne informacje i materiały dydaktyczne

Będziemy odrabiać z Wami lekcje: przez telefon, smsy, e-mail, oraz online, udzielimy wsparcia dzieciom i rodzicom w video rozmowach.

Znaleźć nas można również na Facebooku, gdzie prężnie funkcjonuje nasza grupa ,,ZPDW Wałbrzych”. Na grupie będziemy przypominać o zasadach bezpiecznych spacerów, wizyt w sklepach, właściwym i częstym myciu rąk. Zamieścimy informacje o ciekawych programach edukacyjnych, wycieczkach online dla dzieci, przygotowaniach do egzaminów naszych ośmioklasistów. Na grupie umieszczamy zagadki, kolorowanki dla najmłodszych zachęcając do wspólnej zabawy i ćwiczeń małej motoryki. Wspólnie słuchamy piosenek i audycji. Zachęcamy do aktywności fizycznej zabaw naśladowczych. Rodzice na grupie ,,ZPDW Wałbrzych” również znajdą coś dla siebie np.,,Jak zachęcić dziecko do czytania”, czy ,,Koncentracja uwagi u twojego dziecka”. Udostępniamy również dla naszych podopiecznych i rodziców informacje dotyczące naszego miasta.

 

Skip to content