Wakacje na Piaskowej Górze.

Wakacje start! Dwa tygodnie za nami, czas ten spędziliśmy bardzo ciekawie i jak zawsze wesoło. Zaczęliśmy od wizyty na Wzgórzu Gedymina, które było naszą stacją przystankową w drodze na Słoneczną Polanę, gdzie ochłody, podczas szaleństw na placu zabaw, szukaliśmy w pysznych lodach. Pogoda póki co jest bardzo łaskawa, więc większość czasu spędzamy na świeżym powietrzu, penetrując najbliższe okolice ale i dalsze miejsca.

Podczas zajęć w naszej placówce przygotowaliśmy łódki z łupin orzechów i oddając się marzeniom podróżowaliśmy jak Pan Maluśkiewicz.

Wraz z innymi placówkami w poniedziałkowe przedpołudnie obejrzeliśmy najnowszą produkcję Disney i Pixar „Luca” – cudowną opowieść o sile przyjaźni i tolerancji wobec inności.

Nasze dzieciaki odwiedził też pracownik wałbrzyskiego SANEPIDu, i przeprowadził pogadankę na temat zasad bezpiecznych i zdrowych wakacji. Zaraz potem oddaliśmy się wodnemu szaleństwu w naszym ogrodzie.

Priorytetem naszych wakacji jest aktywny wypoczynek dlatego nie hamujemy tylko dreptamy ile sił w nogach i nasz środowy cel Ptasia Kopa 590 mnpm, piękne widoki na szczycie i olśniewające leśne drogi były warte wysiłku. Zakończyliśmy wspólnym posiłkiem w pizzerii Da Grasso.

 

Skip to content