Powitanie lata.

Mimo kapryśnej pogody, 22 czerwca, wałbrzyskie instytucje kultury oraz RWS Śródmieście zorganizowały uroczyste powitanie lata, w którym wzięli udział podopieczni wszystkich Placówek Wsparcia Dziennego.

Wychowankowie świetlic, przez kilka ostatnich tygodni z uporem ćwiczyli układ taneczny do znanego utworu „Jerusalema”, który na koniec zatańczyli wspólnie z publicznością zgromadzoną na wałbrzyskim rynku. Aby wprawić wszystkich w letni nastrój tego deszczowego dnia, dzieci przygotowały wcześniej z opiekunami hawajskie wieńce z bibuły.

Ponadto organizatorzy przygotowali wiele dodatkowych atrakcji: gry i zabawy z animatorami oraz watę cukrową dla wszystkich , nasi podopieczni odebrali również nagrody w konkursie organizowanym prze wałbrzyską galerię BWA „Kobieta, mój największy autorytet, moja bohaterka”, pracę dzieci można podziwiać w galerii, a wkrótce i na wiatach przystanków.

Przy okazji radosnego letniego spotkania była także prowadzona zbiórka na rzecz chorej Amelki, która w krótkim czasie musi zebrać fundusze na bardzo kosztowne leczenie.

 

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci oraz prezydent Sylwię Bielawską przed budynkiem biblioteki
Zdjęcie przedstawia dziewczynki jedzące watę cukrową
Zdjęcie przedstawia grupę dzieci bawiących się na festynie
Skip to content